juuksepikenduste hooldus

hoolduse näpunäited

Juuksepikendused vajavad piisavat kogust niiskust, kuna need ei saa seda peanahast. Need tooted, mis on mõeldud inimjuuste niisutamiseks, ei ole piisavad, kuna on loodud juustele, mis saavad peanahast teatud hulga niiskust. Seega on vajalik kasutada hairtalk professionaalseid juuksehooldustooteid, et hoida oma “teised” juuksed pikaks ajaks terved ja säravad.

Tooted, mis sisaldavad alkoholi, õli või etanooli, ei ole hairtalk juuksepikenduste puhul soovitatavad, kuna need võivad juukseid kuivatada või liimiribasid kahjustada. Järgnevalt leiate mõned lühikesed nipid, kuidas võiks ja peaks hairtalk extensions eest hoolt kandma.

Mida kindlasti teha?
• Pärast paigaldamist oota juuste pesemise või keemiliselt töötlemisega 24 kuni 48 tundi.
• Kasuta hairtalk extensions harja. Alusta harjamist juuste otstest ning liigu ülespoole, harjamisliigutust alati allapoole suunates. Harja kindlasti enne šampooni kasutamist.
• Juuste keskmisest osast otsteni kasuta hairtalk conditioner, vältides selle sattumist liimiribadele. Optimaalseks tulemuseks kasuta ka teisi hairtalk tooteid, et hoida pikendusi siidiste, tervete ja vastupandamatult pehmetena.
• Magades, trenni tehes või ujudes hoia juukseid alati patsis.
• Prefesionaalne juuksur peab tegema nii juuksepikenduste paigalduse kui ka eemalduse.

Mida kindlasti mitte teha:
• Ära kasuta ühtegi toodet, mille koostises on alkohol, õli või etanool. Alkoholi baasil valminud tooted kuivatavad juukseid, need nõrgestavad pikendusi ja liimiribasid.
• Ära harja juukseid liiga järskude liigutustega ning kasuta ainult hairtalk harja.
• Ära mine magama märgade juustega.
• Ära töötle kodus oma juukseid keemiliselt. Juuksepikenduste puhul on tähtis teha kõiki protseduure salongis professionaali käe all.
• Ära eemalda pikendusi ise!

šampoon

hairtalk šampoon on mõeldud spetsiaalselt juuksepikenduste ja nende vajaduste jaoks ning see säilitab pikenduste niiskustaseme ja toitained.

hairtalk šampoon +

color plus silver

Blondidele või hallidele juustele. Eemaldab juustest soovimatu kollasuse. Valged või kahvatublondid juuksed saavad õrna hõbedase läike.

palsam

hairtalk palsamiga saavad juuksed lisahoolitsust ilma loputuseta.

palsam blondid juuksed 

Eemaldab juustest soovimatu kollasuse.

palsamiks - juuksepikenduste hooldusvahendid

juustesse jäetav sprei

hairtalk palsamiks on niisutav juustesse jäetav sprei. Seda saab nii välja loputada kui ka masseerida niisketesse juustesse. Juuksed saavad sügavuti imendada endasse toitaineterikka koostise.

taastav kreem - juuksepikenduste hooldusvahendid

taastav kreem

hairtalk taastav kreem on sügavhoolitsev juuksemask, mis toidab igat juuksekarva, võimendades selle tugevust, vastupidavust ja sära.

juukseotste vedelik - juuksepikenduste hooldusvahendid

juukseotste vedelik

hairtalk juukseotste vedelik on eriline seerum kahjustatud juukseotstele.

detangler - juuksepikenduste hooldusvahendid

detangler

Toode harutab õrnalt lahti juustesse tekkinud pusad.

 harjad - juuksepikenduste hooldus

harjad

Ergonoomse kuju ja peeneneva otsaga väike kamm on asendamatu juuste salkudesse jaotamisel. See on hädavajalik juuksepikenduste kinnitamisel.

Igaks olukorraks sobiv hairtalk hari koosneb lühikestest naturaalsetest laiadest metsseaharjastest ja pikematest plastharjastest. Koos kannavad need harjased terves juuste ulatuses laiali õlid, tänu millele on juuksed terved, läikivad ja töödeldavad. Harja väike ovaalne kuju teeb selle täiuslikuks ka käigu pealt kasutamisel.

hairtalk extensions hari koosneb samuti lühikestest metsseaharjastest ja pikematest plastharjastest. Selle neljakandiline kuju aitab teha juuksed soengu loomise ajal lopsakamaks. Kammides liiguvad peanahal kogunenud õlid ka juukseotstesse, kus neid on kõige rohkem vaja.

võtke meiega ühendust

Oleme Teie teenistuses! Vastame igale küsimusele esimesel võimalusel.

SIA “Extensions”
Dzelzavas iela 74 – K1, dz.1, Rīga LV-1082 Latvia

+371 67302003
See sait kasutab küpsiseid

Selle saidi sirvimist jätkates nõustute küpsiste meiepoolse kasutamisega.

Nõustun