Tere tulemast!

hairtalk extensions  juuksepikenduste ja juuksepaksenduste koolitus.

Koolitus koosneb kahest osast: teooria ja praktika.

 

Teoreetiline osa räägib tähtsaimatest hairtalk extensions meetoditest, juuksetüüpidest, hoolduse näpunäidetest, juukselõikustest, värvimisest ja sellest, kuidas valmistuda hairtalk extensions kinnitamiseks.

 

Praktiline pool hõlmab harjutamist juuksurinuku peal, hairtalk extensions korrektset kinnitamist, pikenduste eemaldamist ja korduvkasutamist ning juuste paksendamist, kasutades juuksepikendusi hairtalk extensions. Antakse näpunäiteid, kuidas pakkuda head teenust ja kuidas tellida juuksepikendusi  hairtalk extensions. Tulemuseks on terviklik teave hairtalk extensions ning nende kinnitamise meetodite kohta ning praktiliste ülesannete läbimine, misjärel saab iga osaleja tunnistuse. Salongile antakse hairtalk tooteid reklaamivad flaierid, kleepsud ja kataloogid.

Koolitus on tasuta

Koolituse osana saab iga salong hairtalk extensions värvide näidised ning hairtalk väikese harja, millega saab pikenduste paigaldamisel juukseid hõlpsasti salkudesse jaotada. Kõik vajalikud materjalid koolitusel harjutamise jaoks on meie ettevõtte poolt.

 

Koolituselt saate kaasa teadmised, mis aitavad pakkuda Teie salongis lisateenuseid. See teadmistepagas ei eelda mitte mingisugust rahalist kulu. Pärast koolitust saab Teie salongist hairtalk extensions volitatud salong, mis lubab Teil kasutada meie tooteid.

 

Liituge hairtalk perekonnaga! Meie moto on: “Juuksepikendused või -paksendused ilma keemilise töötluseta – uusimad värvitrendid kõigest minutitega!”

 

Koolitus ei tähenda kohustust midagi osta.

Rohkem infot: +372 5671 2220.

võtke meiega ühendust

Oleme Teie teenistuses! Vastame igale küsimusele esimesel võimalusel.

SIA “Extensions”
Dzelzavas iela 74 – K1, dz.1, Rīga LV-1082 Latvia

+371 67302003
See sait kasutab küpsiseid

Selle saidi sirvimist jätkates nõustute küpsiste meiepoolse kasutamisega.

Nõustun