faq’s

hairtalk juuksepikendused kestavad 8 kuni 10 nädalat, olenevalt kandja juuksekasvust. See on soovituslik aeg, et vältida juuste kahuseks muutumist ja pusade tekkimist ning selleks, et tagada pikenduste püsimine alati peanaha lähedal.

Jah, üht pikendust on võimalik kasutada kuni 3 korda. Hiljem võib kinnituskohale tekkida pusa ja peab kasutusele võtma uue salgu. Soetage kindlasti ka toode hairtalk solvent ja liimiribad pikenduste korduvkasutamiseks.

Jah, juuksed on pärit Indiast. Pikendused ise on kokku pandud Hiinas, kus kasutatakse tooteid Aasiast, Euroopast ja Ameerika Ühendriikidest. Meie juuksepikendused on 100% Remy inimjuustest. See tähendab, et juuksekarva välimine kiht ehk kutiikula on säilitatud ning juuksed on kaitstud sassiminemise eest. hairtalk extensions fun on kooslus kuumakindlatest sünteetilistest ja inimkarvadest. Erksad värvid kipuvad pärast paari pesu oma võlu kaotama, kuid sünteetika ja inimjuuste segu aitab seda vältida. Selliseid pikendusi saab sarnaselt loomulike juustega töödelda keskmisel kuumusel.

Me ei soovita blondeerimist. Kui soovite saavutada intensiivsemat plaatinablondi tooni, võite lisada toonerit värvidele nr 613 ja 25. Juukseid värvides või toonides hoidke värv igal juhul liimiribadest eemal. Kui pikendused on juustesse kinnitatud, peaks värvimisega ootama vähemalt 24–48 tundi, et liimiriba saaks kuivada ja korralikult kinnituda. Pidage meeles, et juuksepikenduste värvimisel kaob nende garantii.

Jah, väljakasvu saab värvida, kui pidada meeles seda, et liimiribad peab hoidma värvist vabad. Soovituslik on värvida väljakasv 24–48 tundi enne pikenduste paigaldamist. Kui väljakasvu on vaja värvida kahe hoolduse vahel ja on piisavalt ruumi, et värv ei satuks liimiribadele, soovitame värvida ettevaatlikult juuksejuurte lähedalt. Pidage meeles, et juuksepikenduste värvimisel kaob nende garantii.

See on lubatud. Ärge lubage oma külalistel istuda fööni alla, kui nad kasutavad toodet hairtalk, sest kuumus ei tohi olla suunatud liimiribadele. Need võivad muutuda kleepuvaks. hairtalk extensions fun colors on valmistatud kuumuskindlatest sünteetilisest salkudest, kuid neid võib töödelda vaid madalal kuumusel.

Soovitame alati kasutada hairtalk tooteid, sest need on loodud spetsiaalselt pikenduste jaoks. Rasvaseid palsameid ei tohi määrida otse peanahale või liimiribadele, pigem juuste keskosast otsteni. Juukseid tuleb loputada salkude kaupa ja kauem kui tavaliselt, et toodet ei jääks juustesse ega peanahale. Vältida tuleks alkoholi, õlisid ja etanoole sisaldavaid tooteid.

Juuksepikendusi hairtalk extensions saab eemaldada ainult koolitatud juuksur.

Meil on üle 40 tooni, mida omavahel kokku segades võib luua üle 1000 uue tooni. Praeguste valikuvõimaluste pakkumiste suhtes pöörduge hairtalk Profesional Color Ring poole.

Juuksepikendustel hairtalk extensions on sees õrn laine. Neid saab kanda kas lainetena või sirgena.

Pikenduse tüüp Ribade arv
hairtalk extensions 12
hairtalk extensions plus 12
hairtalk extensions plus
with line color
12
hairtalk mini 20
hairtalk mini plus 20
hairtalk extensions fun 6
colormelts 20
hairband 1

Jah, kuid soovitame enne ujumist katta juuksed sissejäetava palsamiga. See toidab juukseid ja laseb neil niiskust sisse imada. Palsam ei lase juustel endasse tõmmata kahjulikke aineid, nagu kloor ja mineraalained. Kui juustesse koguneb higi või mustus, lähevad need enamjaolt sassi. Sellepärast soovitame saunas ja trenni ajal kanda juukseid patsis. Kindlasti peab juukseid pärast neid tegevusi pesema ja kammima. Kui juustepikendustele satub päiksekreemi, võib nende värv muutuda.

võtke meiega ühendust

Oleme Teie teenistuses! Vastame igale küsimusele esimesel võimalusel.

Sinu isikuandmete vastutavaks töötlejaks on Joanna Gołębska ja Rusłan Laszczowski kes teostavad majandustegevust järgneva nimetuse all Extensions s.c. asukohaga Gliwices (44-121) aadressil tn Chemiczna 18. Kõik Sinu isikuandmeid puudutavad kirjad võid suunata e-posti aadressile: iod@hairtalk.pl. Töötleme Sinu isikuandmeid ainult antud e-posti aadressile suunatud küsimustele vastamiseks. Sinu andmete meie poolse töötlemise õiguslikuks aluseks on meie õiguslikult põhjendatud huvide, milleks on lehekülje kasutajatega suhtlemine, realiseerimine, so 27. aprilli 2016. a Isikuandmete kaitse üldmääruse, edaspidi „GDPR”, art 6 lõik 1 punkt f . Sinu andmeid säilitatakse mitte kauem kui on vastuse eraldamiseks vajalik ja selle aja möödudes võidakse neid säilitada kuni võimalike vaidluste menetlemise tähtaegade lõppemiseni. Kirjavahetuses antud andmed on vabatahtlikud, aga küsimustele vastamiseks vältimatud. Sul on õigus nõuda juurdepääsu oma isikuandmetele, nõuda nende muutmist, kõrvaldamist või töötlemise piiramist, õigus nende töötlemise vastu vaide sisseandmisele, õigus andmete ülekandmisele ja õigus esitada kaebus isikuandmete kaitse ameti juhatajale. Vastutav töötleja ei ole Andmekaitse inspektorit määratlenud. Sinu isikuandmeid puudutavad otsuseid ei võeta vastu automatiseeritult, sealhulgas ei allutata neid profileerimisele.

SIA “Extensions”
Dzelzavas iela 74 – K1, dz.1, Rīga LV-1082 Latvia

+371 67302003

Kasutame meie leheküljel küpsiseid kõrgeimal tasemel teenuste osutamiseks. Küpsiseid puudutavaid seadeid võid igal hetkel muuta. Rohkem teavet on saadaval Küpsiste poliitikas ja Privaatsuspoliitikas. Kas nõustud küpsiste kasutamisega?

Jah, nõustun

Kuidas me Sinu Isikuandmeid kaitseme…

Käsitleme Sinu isikuandmete kaitset väga tõsiselt. Seetõttu tahaksime, et Sa teaks, millal ja milliseid andmeid me säilitame ning kuidas neid kasutame. Seoses sellega sooviksime Sulle tutvustada meie poolt rakendatavate andmekaitse reeglitega.

Sulle edaspidi paremate teenuste eraldamiseks teavitame Sind sellest, et kohandame pidevalt turunduslikku sisu Sinu huvidele vastavalt. Tänu sellele võime arendada oma teenuseid ja esitleda Sinu vajadustele kõige paremini kohandatud pakkumisi.

Millised on kõnealused andmed?

Jutt käib Sinu poolt meie veebilehekülje ja muude meie poolt eraldatud funktsioonide kasutamise raames kogutavatest, sealhulgas meie lehekülgedele installitud küpsistes salvestatavatest, isikuandmetest.

Hoolitseme Sinu privaatsuse eest. Me ei suurenda meie õiguste ulatust. Sinu andmed on meie juures turvatud. Rohkem sellest ja nende seadete muutmise võimalustest saad teada Privaatsuspoliitikas.

Mõistan, sisenen leheküljele