fbpx Strefa klienta
Strefa klienta Phone

faq’s

Kui kaua juuksepikendused kestavad?

hairtalk juuksepikendused kestavad 8 kuni 10 nädalat, olenevalt kandja juuksekasvust. See on soovituslik aeg, et vältida juuste kahuseks muutumist ja pusade tekkimist ning selleks, et tagada pikenduste püsimine alati peanaha lähedal.

Kas juuksepikendusi saab korduvalt kasutada?

Jah, üht pikendust on võimalik kasutada kuni 3 korda. Hiljem võib kinnituskohale tekkida pusa ja peab kasutusele võtma uue salgu. Soetage kindlasti ka toode hairtalk solvent ja liimiribad pikenduste korduvkasutamiseks.

Kas tegemist on inimjuustega?

Jah, juuksed on pärit Indiast. Pikendused ise on kokku pandud Hiinas, kus kasutatakse tooteid Aasiast, Euroopast ja Ameerika Ühendriikidest. Meie juuksepikendused on 100{2f3ed0caedfa69a8fd659f8c63ace1a807efc60121c7d7f1ef193c978c55c309} Remy inimjuustest. See tähendab, et juuksekarva välimine kiht ehk kutiikula on säilitatud ning juuksed on kaitstud sassiminemise eest. hairtalk extensions fun on kooslus kuumakindlatest sünteetilistest ja inimkarvadest. Erksad värvid kipuvad pärast paari pesu oma võlu kaotama, kuid sünteetika ja inimjuuste segu aitab seda vältida. Selliseid pikendusi saab sarnaselt loomulike juustega töödelda keskmisel kuumusel.

Kas juuksepikendusi saab värvida?

Me ei soovita blondeerimist. Kui soovite saavutada intensiivsemat plaatinablondi tooni, võite lisada toonerit värvidele nr 613 ja 25. Juukseid värvides või toonides hoidke värv igal juhul liimiribadest eemal. Kui pikendused on juustesse kinnitatud, peaks värvimisega ootama vähemalt 24–48 tundi, et liimiriba saaks kuivada ja korralikult kinnituda. Pidage meeles, et juuksepikenduste värvimisel kaob nende garantii.

Kas väljakasvu saab värvida?

Jah, väljakasvu saab värvida, kui pidada meeles seda, et liimiribad peab hoidma värvist vabad. Soovituslik on värvida väljakasv 24–48 tundi enne pikenduste paigaldamist. Kui väljakasvu on vaja värvida kahe hoolduse vahel ja on piisavalt ruumi, et värv ei satuks liimiribadele, soovitame värvida ettevaatlikult juuksejuurte lähedalt. Pidage meeles, et juuksepikenduste värvimisel kaob nende garantii.

Kas juuksepikendustel saab kasutada sirgendajat, lokitange või fööni?

See on lubatud. Ärge lubage oma külalistel istuda fööni alla, kui nad kasutavad toodet hairtalk, sest kuumus ei tohi olla suunatud liimiribadele. Need võivad muutuda kleepuvaks. hairtalk extensions fun colors on valmistatud kuumuskindlatest sünteetilisest salkudest, kuid neid võib töödelda vaid madalal kuumusel.

Milliseid tooteid võib juustes kasutada?

Soovitame alati kasutada hairtalk tooteid, sest need on loodud spetsiaalselt pikenduste jaoks. Rasvaseid palsameid ei tohi määrida otse peanahale või liimiribadele, pigem juuste keskosast otsteni. Juukseid tuleb loputada salkude kaupa ja kauem kui tavaliselt, et toodet ei jääks juustesse ega peanahale. Vältida tuleks alkoholi, õlisid ja etanoole sisaldavaid tooteid.

Kuidas juuksepikendusi eemaldada?

Juuksepikendusi hairtalk extensions saab eemaldada ainult koolitatud juuksur.

Mitme eri värvi vahel on võimalik valida?

Meil on üle 40 tooni, mida omavahel kokku segades võib luua üle 1000 uue tooni. Praeguste valikuvõimaluste pakkumiste suhtes pöörduge hairtalk Profesional Color Ring poole.

Kas juuksepikendused on erineva tekstuuriga?

Juuksepikendustel hairtalk extensions on sees õrn laine. Neid saab kanda kas lainetena või sirgena.

Mitu pikendust on ühes pakis?
Pikenduse tüüp Ribade arv
hairtalk extensions 12
hairtalk extensions plus 12
hairtalk extensions plus
with line color
12
hairtalk mini 20
hairtalk mini plus 20
hairtalk extensions fun 6
colormelts 20
hairband 1
Kas juuksepikendustega võib käia ujumas, trennis või saunas?

Jah, kuid soovitame enne ujumist katta juuksed sissejäetava palsamiga. See toidab juukseid ja laseb neil niiskust sisse imada. Palsam ei lase juustel endasse tõmmata kahjulikke aineid, nagu kloor ja mineraalained. Kui juustesse koguneb higi või mustus, lähevad need enamjaolt sassi. Sellepärast soovitame saunas ja trenni ajal kanda juukseid patsis. Kindlasti peab juukseid pärast neid tegevusi pesema ja kammima. Kui juustepikendustele satub päiksekreemi, võib nende värv muutuda.

Mis pikkustes on juuksepikendused saadaval?

25 cm, 40 cm ja 55 cm.